Telefon: +48 889 666 244     |     Mail: biuro@bisontours.pl     |    

O NAS

Biuro Podróży Bison Tours  z radością przygotuje dla Państwa szkoły wycieczkę, obóz czy zieloną szkołę,  proponując  ofertę zawsze „skrojoną na miarę”  – dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.  Współpracujemy tylko z  sprawdzonymi i zaufanymi obiektami noclegowymi, przewoźnikami
i przewodnikami.  Dzięki temu każdy wyjazd z naszym Biurem jest nie tylko atrakcyjny dla dzieci, ale także daje pewność rodzicom, że ich pociechy będą bawić się w najlepszych warunkach.

 

 

Organizujemy wyjazdy w najpiękniejsze zakątki Polski i Europy. Wybieramy najciekawsze atrakcje i układamy programy tak, by zachować równowagę między  tradycyjnym zwiedzaniem a czasem na zabawę i rozrywkę.
Z nami nikt nie ziewa z nudów!

 

 

Posiadamy wszystkie wymagane dokumenty, licencje i zabezpieczenia. Jako licencjonowany touroperator Biuro Podróży Bison Tours . został wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem Z/12/2011   Posiada również wymaganą prawem gwarancję ubezpieczeniową dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. o numerze 01.653.514

Program wycieczek

Programy wyjazdów, które znajduja się w naszej ofercie są starannie przygotowane. Konstruujemy je zawsze w porozumieniu z Państwem, by zapewnić satysfakcję i wspaniale wspomnienia. Zawsze mamy plan awaryjny – pogoda nie pokrzyżuje nam planów. Zawsze podajemy wszystkie informacje: plan czasowy, cenę zawierającą wszystkie składowe wycieczki, oraz możliwości modyfikacji ostatecznej ceny wyjazdu.

Warunki zakwaterowania

Obiekty noclegowe, które proponujemy naszym grupom podczas wyjazdów, gwarantują wypoczynek
w komfortowych pokojach . Współpracujemy tylko z sprawdzonymi kontrahentami, jednocześnie poszukując nowych, atrakcyjnych miejsc w najlepszych lokalizacjach.
Wyboru obiektu dokonujemy zawsze w porozumieniu z klientem oraz z uwzględnieniem jego wymagań. Zawsze staramy się znaleźc najlepsze rozwiązanie.

Transport

Podróżujemy bezpiecznymi autokarami, posiadającymi klimatyzację, regulowane siedzenia, odtwarzacz DVD oraz toaletę. Każdy pojazd regularnie poddawany jest badaniom technicznym. Nasi kierowcy są doświadczeni, profesjonalni, zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy.
Dzięki współpracy z wieloma sprawdzonymi przewoźnikami możemy dobrać wielkość autokaru
do liczebności grupy i tym samym korzystnie rozłożyć koszt transportu.

Piloci

Nasi piloci to osoby, które ukończyły kursy pilotażu i posiadają kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu wycieczek. Z radością dzielą się posiadaną wiedzą i dbają o to, by wyjazd na długo pozostał miłym wspomnieniem. Cechuje ich poczucie humoru, wiedza oraz niespożyta energia.
Pilot pomaga w opiece nad grupą i dba o dobrą atmosferę podczas wyjazdu.

Animatorzy

Nasi animatorzy to osoby, które ukończyły kursy animacyjne
i posiadają kilkuletnie doświadczenie w profesjonalnej pracy z grupami zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zarażają uśmiechem i optymizmem, z pasją i zaangazowaniem prowadzą zajęcia, nie pozwalając nawet na chwilę nudy. Dla uczestników organizowane są wieczorne dyskoteki, olimpiady, wieczory filmowe czy zajęcia z surivialu.

Dodatkowe atrakcje

Podczas podróży autokarem piloci prowadzą różnego rodzaju gry, by umilić nierzadko długi czas podróży. W trakcie trwania wycieczek prowadzone są różne konkursy oraz quizy wiedzy z nagrodami. Dzięki temu uczestnicy z dużym zaangażowaniem słuchają przewodników a w ich głowach zostaje znacznie więcej informacji. Wieczorem proponujemy m. in. gry planszowe, wieczory filmowe czy też zabawy integreujące grupę.

Miniprzewodnik

Przed wyjazdem zagranicznym każdy uczestnik otrzymuje od Biura mini przewodnik, opracowany w formie wygodnej książeczki. Znajdują się niej ciekawe informacje dotyczące kraju, do którego odbywa się wycieczka: informacje geograficzne, kulturowe, ciekawostki o najważniejszych miastach, tradycyjnej kuchni, wartościowych pamiątek i prezentów, a także słowniczek podstawowych zwrotów. Zamieszczamy także adres oraz dane kontaktowe ośrodów, w których grupa będzie nocować, kontakt do Biura, do pilota prowadzącego wyjazd oraz do Ambasady RP w danym kraju.

Ubezpieczenie

Biuro zapewnia uczestnikom ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą, oraz kosztów leczenia KL i bagażu za granicą zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Stawki ubezpieczenia w Polsce: 5 000 zł (NNW) (na życzenie podnosimy stawkę do 10 000 zł)
Stawki ubezpieczenia za granicami Polski: 10 000 euro (KL i ASSISTANCE) 2 000 eur (NNW); 200 eur ubezpieczenia bagażu.
Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej. Każdorazowo podajemy także numer do centrum alarmowego, czynnego 24 godziny na dobrę. Gwarancja ubezpieczeniowa dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych zawarta została z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. (numer 01.653.514)